دیجیو
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

سوالات متداول

با خرید اشتراک یکی از  پلن ها شما میتوانید به بیش از چندین ترابایت فایل آماده دسترسی داشته باشید. با به روز نگه داشتن آرشیو فایل ، این اطمینان را به شما میدهیم که به کامل ترین منبع برای شما خواهیم بود. برای مشاهده و خرید پلن های اشتراکی میتوانید به صفحه راهنمای خرید اشتراک مراجه کنید

کاربرانی که اشتراک خریداری می کنند معیار تعداد دانلود مجاز روزانه ، از زمان خرید اشتراک محاسبه می گردد و در صورت عدم استفاده از سهمیه دانلود روزانه (با توجه به نوع اشتراک) ، این سهمیه به روز آینده ، اضافه نمی شود و باطل خواهد شد. برای دیدن پلن های دانلود به صفحه تهیه اشتراک مراجعه کنید.

کدهای تخفیف به صورت عمومی اعلام می شود و شما با دنبال کردن ما در تلگرام و اینستاگرام میتوانید در سریع ترین زمان ممکن از تخفیف ها آگاه شوید.

در حین پرداخت از خاموش بودن فیلترکشن خودتون اطمینان حاصل کنید و پس از اتمام مراحل خرید  ، اید روی دکمه تکمیل پرداخت کلیک کنید تا به سایت برگردید و پیام موفقیت آمیز بودن نهایی را دریافت کنید.

چنانچه به هر دلیل به سایت باز نگشتید یا با خطا مواجه شدید. تراکنش مردود به حساب می آید.
در این گونه مواقع بانک ظرف مدت یک تا سه ساعت پول را به حساب شما عودت خواهد زد.
در صورت عدم برگشت هزینه با بخش پشتیانی سایت تماس حاصل فرمایید.

اکانت های سایت به هیج عنوان زود در از موعد به اتمام نمی رسند. عموما کاربرهایی که با این مشکل برخورد میکنند. روز خرید اشتراک با یک اکانت داخل سایت بوده اند، روزی که با این خطا مواجه می شوند با اکانت دیگری وارد می شوند.

برای بررسی دقیق تر میتوانید به پشتیبانی مراجعه کنید.

چنانچه نرم افزار IDM روی ویندوز شما نصب می باشد اما سیستم با مرورگر شروع به دانلود می کند. ابتدا IDM خود را به آخرین نسخه بروز کنید. زیرا که سایت همیشه با آخرین نسخه سازگاری بیشتری دارد. سپس افزونه زیر برای برای مرورگر خود دانلود و فعال کنید.
پلاگین IDM برای مرورگر کروم
پلاگین IDM برای مرورگر فایرفاکس

نرم افزار های ادوب امکان تایپ مستقیم در محیط نرم افزار را دارند اما اگر در هنگام استفاده از پروژه آماده با تایپ فارسی به مشکل برخوردید

 هنگام خرید اشتراک یک ایمیل حاوی اطلاع اکانت و مبلغ خرید برای کاربر ارسال می شود.

همچنین در پنل کاربری تون هم میتونید تراکنش ها را مشاهده کنید.

سوالات متداول سایت دیجیو